Home > Czech > HPE ENGAGE & GROW FAQ (For Transition)
HPE ENGAGE & GROW FAQ (For Transition)

Program ENGAGE & GROW společnosti HPE je nyní na novém portálu! 

 

Dále uvádíme odpovědi na některé otázky, které by vás mohly v tomto přechodovém období zajímat. 

 

Otázky a odpovědi k programu Engage & Grow platí pro uživatele ve všech zemích, v nichž se s tímto programem používají kreditní karty.

Otázky a odpovědi k tomuto programu neplatí pro uživatele z Itálie, Dánska, Islandu, Grónska, Norska, Švédska, Finska, Estonska a Lotyšska.

 

Registrace

 

 1. Jak mám začít používat nový portál? 
 • Jste-li již zaregistrovaný uživatel, z adresy emea-noreply@hpereward.com obdržíte e-mail s novou e-mailovou adresou a jedinečným heslem k aktivaci svého účtu. Pokud jste nové heslo neobdrželi, můžete vybrat možnost „Zapomenuté heslo“ a vytvořit nové heslo, abyste mohli svůj účet aktivovat a začít používat nový portál. 

 

 1. Proč se mi nedaří zaregistrovat na stránce pro registraci? 
 • Abyste se mohli zaregistrovat k programu ENGAGE & GROW společnosti HPE, musíte být v našem seznamu oprávněných firem. Pokud nemůžete najít své ID partnera v seznamu identifikačních čísel akceptovaných partnerů, musíte se zaregistrovat jako Proximity partner nebo kontaktovat obchodního manažera partnerů, aby vaše ID zkontroloval.  

 

Účet a členství 

 

 1. Přijdu po aktivaci svého účtu na novém portálu o všechny nashromážděné bonusové body? 
 • Všechny vaše získané bonusové body a výplaty z motivačních pobídek platných do 1. května 2020 budou uvedeny na předchozím portálu (engageandgrow.eu) a budou vyplaceny na kreditní kartu, kterou nyní vlastníte. Na novém portálu budou uvedeny pouze bonusové body získané od 1. května 2020.

 

 1. Co se stane s mým členstvím v Klubu VIP?  
 • Pokud jste do 1. května 2020 byli členem některého klubu VIP, potvrzujeme, že tento status VIP bude přenesen na nový portál. V následujících týdnech sledujte aktuální zprávy.

 

 1. Jak se dostanu do Klubu vítězů? 
 • Kampaň Klubu vítězů jsme na novém portálu nespustili. Pokud jste si zaregistrovali Orlando a na tento zájezd v pobídkovém programu jste se kvalifikovali, v následujících týdnech vám budeme zasílat aktuální informace. 

 

Kreditní karta 

 

 1. Bude moje aktuální kreditní karta po aktivaci nového účtu neplatná? 
 • Na vaší současné kreditní kartě máte bonusové body získané za všechny motivační pobídky platné do 30. dubna 2020 a tuto kreditní kartu můžete nadále používat až do data vypršení její platnosti, které je na ní uvedeno. Bonusové body získané za motivační pobídky platné ve 2. čtvrtletí fiskálního roku 2020 (za prodeje systémů HPE do 30. dubna 2020) si budete moci směnit jen do 30. června 2020.

 

 1. Jak si mohu zajistit výplatu pro 2. čtvrtletí fiskálního roku 2020?
 •  Bonusové body získané během posledního běžného čtvrtletí (únor–duben 2020) si budete muset směnit ještě na starém portálu (engageandgrow.eu). Máte-li na předchozím portálu stávající kreditní kartu, svou výplatu dostanete na svou stávající kreditní kartu.

 

 1. Na předchozím portálu jsem viděl/a, že si mám novou kreditní kartu objednat na novém portálu, ale nemohu tu stránku najít. 
 • Ano, stávající uživatelé bez kreditní karty si musí objednat novou kartu na novém portálu, aby mohli dostat výplatu za 2. čtvrtletí. Naše stránka pro kreditní karty bude spuštěna za několik týdnů. Sledujte aktuální zprávy. 

 

Vedení společnosti 

 

 1. Mám svým obchodním zástupcům zaslat pozvánku na nový nebo starý portál? 

 

 • Jste-li administrátorem firmy, na novém portálu nebudete muset znovu zasílat pozvánky svým zaregistrovaným členům prodejního týmu.  Všichni uživatelé programu Engage & Grow obdrželi pokyny pro aktivaci svých účtů na novém portálu.  Vyzvěte je prosím, aby si své uživatelské účty převedli. Chcete-li přidat nové členy týmu, nemá smysl přidávat je na starém portálu, protože programy motivačních pobídek jsou ukončovány.   

 

 

 1. Došlo k nějakým změnám ve způsobu správy obchodních zástupců v konzoli pro vedení? 
 • Postup pro zasílání pozvánek ostatním členům týmu zůstává stejný.  Přejděte k části „Vedení společnosti“ v horním navigačním panelu domovské stránky, „pozvěte“ nového uživatele zadáním jeho e-mailové adresy a pozvánku odešlete.  Upozorňujeme, že administrátor firmy je jedinou osobou, která má na portálu oprávnění zvát ostatní obchodní zástupce, a je také jedinou osobou, která může směňovat bonusové body, jež firma získala za jednotlivá čtvrtletí.

 

Motivační pobídky 

 

 1. Jak se mohu zúčastnit dalšího programu motivačních pobídek? 
 • Budete se moci zúčastnit stejně jako na předchozím portálu. Bude v něm panel s rozpočtem znázorňující, zda byly motivační pobídky zcela využity. Sledujte aktuální zprávy o motivačních pobídkách pro 3. čtvrtletí, které zveřejníme v týdnu od 11. května. 

 

 1. Budou nějaké změny v tom, jak mohou obchodní zástupci získávat body?
 • Ne, postup přidělování bonusových bodů zůstává stejný.  Všechny bonusové body za prodej konkrétních produktů/služeb jsou konsolidovány na úrovni firmy. Protože HPE nemá přehled o tom, kdo ve vašem prodejním týmu realizoval které prodeje, odpovědnost za rozdělování bonusových bodů prodejním zástupcům má administrátor programu. Přidělování bonusových bodů různým členům týmu lze provádět maximálně jednou za měsíc, ale běžně se provádí po načtení všech bonusových bodů za dané čtvrtletí.

 

 1. Musím si požádat o novou kreditní kartu, nebo mohu nadále používat stávající kartu? 
 • Abyste mohli získávat body za motivační pobídky platné ve 3. čtvrtletí fiskálního roku 2020 (od května do 31. července 2020) a dále, budete muset požádat o novou kreditní kartu. Na vaší současné kreditní kartě budou jen bonusové body získané za předchozí období motivačních pobídek.

 

 

S případnými dotazy se dnes obraťte na obchodní manažery partnerů HPE, nebo nás kontaktujte na https://emea-support.hpereward.com. 

Feedback
0 out of 0 found this helpful

scroll to top icon